Previous slide
Next slide

o nás

MINIM DESIGN poskytuje návrhy interiérov podľa požiadaviek a predstáv klienta až po samotné zrealizovanie projektu. Zaoberáme sa hlavne návrhmi malometrážnych či veľkometrážnych bytov a taktiež návrhmi rodinných domov. Snažíme sa splniť tie najnáročnejšie predstavy našich klientov. Naše riešenia sú jednoduché a funkčné. Výsledkom sú nadčasové interiéry. Pracujeme s našimi overenými dodávateľmi a remeselníkmi. Interiéry dodávame aj na kľúč vrátane stavebných úprav a nábytku. Pri realizácii na kľúč sa postaráme úplne o všetko.

RD J15

Veľkolepý rodinný dom pri Bratislave

Rodinný dom v krásnom prostredí, ktorý potreboval redizajn interiéru. V návrhu sa zvolili príjemné béžové prevedenia materiálov v kombinácii s dýhou. V obývacej miestnosti dominuje obývacia stena z mramoru a dyhy. Tento nadčasový redizajn dotvára stropný centrálny luster od prestížnej českej značky BOMMA.

F8

Palisády – byt s históriou na prestížnej adrese

Byt v centre mesta Bratislavy, kde dominujú vysoké stropy a pôvodné prvky. Snažili sme sa zachovať a zreparovať  to pôvodné – drevené podlahy, drevené kazetové dvere aj okná. Stropy sa odhalili a priznali sa tehlové klenby, ktoré robia tento byt jedinečným a iným. V návrhu prevládajú svetlé sivé farby v kombinácii s travertínom. Batérie a doplnky sme sa snažili ladiť do nerezového prevedenia.

M17

ELEGANCIA V CENTRE MESTA

Elegantný staromestský byt pre elegantnú klientku. Použili sme kombináciu dyhy, zemitých farieb a krásnej žuly. Tento návrh sa vyznačuje eleganciou, funkčnosťou a čistými líniami. Minimalizmus tu cítiť na každom rohu.

portfólio

Pozrite si všetky naše projekty, inšpirujte sa a my vám vytvoríme váš dokonalý domov.

projekt na kľúč

Máte záujem o kúpu staromestského bytu a zároveň o zrealizovanie interiéru na kľúč podľa vašich predstáv? Zrealizujeme kompletnú rekonštrukciu od návrhu interiéru až po odovzdanie projektu. Služba na kľúč je pre klientov, ktorí potrebujú pomoc s hľadaním ich vytúženej nehnuteľnosti, tiež si nevedia ani len predstaviť prejsť celým procesom rekonštrukcie bytu a následným vytvorením príjemného interiéru pre ich budúci domov. Zameriavame sa hlavne na staromestské byty v pôvodnom stave, Staré mesto – Bratislava. Nájdeme ten váš vysnívaný staromestský byt s vysokými stropmi, pôvodnými drevenými podlahami, kazetovými dverami či už inými historickými prvkami, ktoré sú typické pre tieto veľkolepé nehnuteľnosti v prestížnych lokalitách Starého mesta. Spolupracujeme s tými najväčšími odborníkmi, ktorí sú garanciou kvality. Dôverujte nám a nechajte všetko na nás.

Služba zahŕňa:

 • prieskum trhu – aktuálna ponuka staromestských bytov podľa požiadaviek klienta
 • sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti a celého právneho servisu s tým súvisiaceho
 • v prípade potreby konzultácia s hypotekárnym poradcom
 • návrh interiéru – realistické 3D vizualizácie
 • pracovná dokumentácia k realizácii interiéru
 • ohlásenia stavebných/udržiavacích prác – krajský pamiatkový úrad a stavebný úrad
 • zastrešenie všetkých potrebných prác spojených s rekonštrukciou – elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, vzduchotechnika, repasovanie pôvodných prvkov, omietky, stierky až po kompletné zrealizovanie návrhu interiéru
 • výber dodávateľov
 • výroba a montáž nábytkov na mieru
 • zariadenie interiéru podľa návrhu
 • odovzdanie projektu

 

Ak vás zaujala táto služba, neváhajte nás kontaktovať.

instagram

partneri